Wolff majdnem meghalt egyszer a Nordschleifén, emiatt fejezte be a versenyzői karrierjét
A Mercedes vezérigazgatója és csapatfőnöke, Toto Wolff bepillantást engedett a 2009-es nagy sebességnél történt balesetébe a Nürburgring Nordschleifén. A német pálya – becenevén a „Zöld Pokol” – a világ egyik legveszélyesebb pályájaként ismert, és utoljára 1976-ban rendeztek rajta Forma-1-es világbajnoki futamot. A pálya azonban máig használatban van, profik és amatőrök egyaránt megküzdenek rajta, többek között … Bővebben: Wolff majdnem meghalt egyszer a Nordschleifén, emiatt fejezte be a versenyzői karrierjét
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba