Így éli a rendes nyugdíjas életét Helmut Marko
Helmut Marko azt állítja, hogy örül annak, hogy távozását követően nem kell Ausztráliába repülnie a következő Forma-1-es futamra. Az osztrák tanácsadó Max Verstappen Abu Dhabi bajnoki címének elvesztése után távozott a Milton Keynes-i istállótól, majd a GPblognak megerősítette, hogy a csapat elhagyásának döntése teljes mértékben a sajátja volt – ellentétben az eredeti spekulációkkal. Az F1-Insidernek … Bővebben: Így éli a rendes nyugdíjas életét Helmut Marko
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba