Lesújtó véleményt fogalmazott meg Verstappen: Az F1 olyan, mintha szteroidokkal telepumpált Formula E lenne

A négyszeres világbajnok Max Verstappen a tőle megszokott őszinteséggel kommentálta a 2026-os új Forma–1-es szabályrendszert és az új generációs autókat. A holland versenyző hangot adott frusztrációjának, és meglehetősen éles hasonlattal élt az autók karakterisztikáját illetően. Verstappen kritikájának középpontjában az áll, hogy az új autók vezetési élménye már nem emlékezteti a klasszikus száguldó cirkuszra. Véleménye szerint … Bővebben: Lesújtó véleményt fogalmazott meg Verstappen: Az F1 olyan, mintha szteroidokkal telepumpált Formula E lenne