Leclerc máris temeti a Ferrarit, szerinte lehengerlő a Mercedes előnye
Az Ausztrál Nagydíj pénteki napján Charles Leclerc kissé borúsabban értékelt, szerinte a Mercedes előnye tetemesnek tűnik az első edzések után. Jól indult a Ferrari és a monacói számára a szezonnyitó, az első szabadedzést Leclerc nyerte, csapattársa Hamilton előtt, végig komoly tempót diktálva a Red Bullokkal. Itt úgy tűnt, hogy a többi rivális lépés hátrányban van. … Bővebben: Leclerc máris temeti a Ferrarit, szerinte lehengerlő a Mercedes előnye
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba