A BMW továbbra sem kér az F1-ből, hiába nőtt meg a gyártók érdeklődése

A BMW kizárta a Forma-1-be való visszatérését, annak ellenére, hogy a sportág vitatott 2026-os szabályzata miatt megnőtt a gyártók érdeklődése. Az új szabályok máris bevonzották az Audi és a Cadillac csatlakozását a mezőnyhöz, míg a Honda visszavonta korábbi kilépési terveit, és elkötelezte magát az új korszak mellett. A kínai óriás, a BYD állítólag szintén fontolgatja … Bővebben: A BMW továbbra sem kér az F1-ből, hiába nőtt meg a gyártók érdeklődése