Toto Wolff Kimi Antonelliről viccelődött a futam után
A Mercedes csapatfőnöke, Toto Wolff tréfás, de nem teljesen alaptalan kritikával illette Kimi Antonelli rajtját a Japán Nagydíjon, miután a fiatal olasz ismét gyengén startolt. Antonelli zsinórban másodjára indult az élről, most azonban ismét előjöttek a Mercedes rajtokkal kapcsolatos gondjai. A pole pozícióból indulva a rajt második fázisában kipörgő kerekekkel ragadt be, és egészen a … Bővebben: Toto Wolff Kimi Antonelliről viccelődött a futam után
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba