Wolff aggódik Verstappen Forma-1-es jövője miatt

Toto Wolff bevallotta, hogy reméli, Max Verstappen nem hagyja ott a Forma-1-et, miközben egyre több jel utal arra, hogy a holland pilóta elveszíti a motivációját. A négyszeres világbajnok rendkívül letörtnek tűnt a suzukai kvalifikáció után, ahol a Red Bull nehézségei és személyes frusztrációja a 2026-os szabályokkal kapcsolatban egyre fokozódnak. Verstappen így fogalmazott: Ez is érdekelhet … Bővebben: Wolff aggódik Verstappen Forma-1-es jövője miatt