Hamilton reagált az Arsenal bajnoki címére

22 év után ért fel az angol klubfutball csúcsára az Arsenal. A londoniak sikeréért szorított a Forma-1-es hétszeres bajnoka Lewis Hamilton is, aki most kifejezte örömét kedvenc csapata sikere miatt, amiből ő maga is igyekszik erőt meríteni. Az Arsenal 2004 után ért fel újra a csúcsra a spanyol Mikel Arteta vezetésével, azt követően, hogy az … Bővebben: Hamilton reagált az Arsenal bajnoki címére