Russell szerint az Istenek se akarják, hogy világbajnok legyen

George Russell szerint a Forma-1-es bajnoki cím sorsa most már Kimi Antonellin a kezében van, miután a drámai Kanadai Nagydíj úgy ért véget, hogy a brit az élről esett ki a versenyből. Russell a pole pozícióból indult Montrealban, és a futam első felében hihetetlen párharcot vívtak Antonellivel, pozíciókat cseréltek, sőt, még össze is értek, miközben … Bővebben: Russell szerint az Istenek se akarják, hogy világbajnok legyen