Alonso kegyetlenül beszólt az Aston Martinra
Fernando Alonso „a legrosszabb autónak” és „a legpocsékabb motorosnak” titulálta az Aston Martinját, miután a barcelonai, hazai Forma-1-es nagydíja időmérőjén az utolsó helyet szerezte meg. A kétszeres világbajnok csak a 22. helyet szerezte meg a rajtrácson. 42 közös futam után először maradt el csapattársától, Lance Strolltól az időmérőn. Alonso egy másodperccel maradt le a Cadillacet … Bővebben: Alonso kegyetlenül beszólt az Aston Martinra
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba