Verstappennel nyerne Le Mans-t Alonso
Fernando Alonso szívesen visszamenne Le Mans-ba, ahol akár Max Verstappennel ülne egy autóba. Az utóbbi időben megnőtt a kereslet a Le Mans-i 24 órásra, amely az új Hypercar-szabályrendszer miatt vonzó lett a versenyzőknek. Ez a korszak 2023 óta létezik, az elmúlt három és fél szezonban rengetegen megfordultak a WEC-ben és az IMSA-ban egyaránt, több egykori … Bővebben: Verstappennel nyerne Le Mans-t Alonso
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba