A McLaren szerint 2026-ban most már hátrány a kapcsolatuk a Mercedes-szel

Andrea Stella, a McLaren csapatfőnöke úgy véli, hogy a Mercedes ügyfélmotorjának vásárlójaként a csapata hátrányba került a 2026-os idényben. A négy legjobb alakulat – a Mercedes, a Ferrari, a McLaren és a Red Bull – közül csak Stella McLarenje nem gyári csapat a hajtásegység tekintetében. Ők a Mercedes HPP-től szerzik be az erőforrásokat. 2024-ben és … Bővebben: A McLaren szerint 2026-ban most már hátrány a kapcsolatuk a Mercedes-szel