Visszatért a győztesek útjára a Toyota Le Mans-ban, négy év után ismét övéké a siker
Ugyan nem sokkal a vége előtt még három márka is esélyes volt a végső győzelemre, a Toyota a végén átvette a vezetést, azt pedig nem adták ki a kezükből, ezzel 2022 után ismét övéké lett a győzelem. Az év egyik legjobban várt futama, a tavalyi kiírással ellentétben hozta a várt izgalmakat, ahol az utolsó két … Bővebben: Visszatért a győztesek útjára a Toyota Le Mans-ban, négy év után ismét övéké a siker
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba