Verstappen tovább morog a 2026-os szabályokon: „A szimulátoromat Nintendo Switchre cseréltem”
A szezon előtti felkészülés kezdete óta Max Verstappen nyíltan kritizálja az új szabályrendszert: "versenyellenesnek” és "szteroidokkal felturbózott Formula E-nek” nevezve ...










